Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 25eur uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

Preces piegāde un atgriešana 100jūdzes

Preces piegāde un atgriešana 100jūdzes

Pasūtījuma noformēšana

1. Ja prece ir pievienota pirkuma grozam, bet pasūtījums nav noformēts līdz galam, tas nenozīmē, ka pircējs šo preci noteikti nopirks.

2. Grozā esošās preces ir pieejamas arī citiem klientiem, kamēr pasūtījums nav pilnībā noformēts.

3. Lai noformētu pasūtījumu, Pircējam jāieiet savā Grozā un jāizpilda visa pasūtījuma noformēšanai nepieciešamā informācija. Norādot telefona numuru pircējs apstiprina, ka tas var saņemt īsziņas.

4. Noformējot pasūtījumu Pircējs izvēlas sev piemērotāko piegādes veidu (Omnivas pakomāti vai Latvijas pasts). Pēc noklusējuma prece tiks piegādāta uz tuvāko Omnivas pakomātu. Ir svarīgi pareizi norādīt kontaktinformāciju, lai novērstu iespējamos kavējumus, pārpratumus un papildus izmaksas preču piegādes laikā.

Preču pasūtīšana un saņemšana

5. Preču pasūtīšana www.100judzes.lv ir ērta, ātra un droša.

6. Veicot pasūtījumu noteikti jāaizpilda visas ailes.

7. Ja pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, ar Pircēju sazināsies internetveikala “100 Jūdzes” pārstāvis.

8. Pasūtītā prece pircējam tiek nosūtīta pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

9. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas Jūs saņemsiet e-pastu ar rēķinu, kas apstiprinās Jūsu pasūtījumu. Pirms rēķina apmaksas Pārdevējs lūdz Pircēju pārliecināties, ka rēķinā iekļauta informācija atbilst Pircēja faktiskajam pieprasījumam.

10. Ja rēķinā nav norādīts vai atrunāts citādi, pirkuma summa ir jāiemaksā avansā 2 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas uz Jūsu norādīto e-pastu vai tālruni. Ja apmaksa netiek saņemta 2 darba dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts. Prece tiek nosūtīta pircējam divu darbadienu laikā pēc naudas ienākšanas mūsu kontā.

11. Izvēloties piegādi uz pakomātu, saņemsiet sms no pakalpojuma sniedzēja, tiklīdz Jūsu pasūtījums atradīsies Jūsu izvēlētajā pakomātā. Jautājumu vai informācijas precizēšanas gadijumā ar Jums sazināsies www.100judzes.lv pārstāvis, zvanot uz norādīto kontakttālruni.

12. Pārdevējs ir atbildīgs par klienta nopirktajām precēm to transportēšanas laikā. Bojājumu vai zaudējumu risks pāriet klientam no preču saņemšanas brīža.

Pasūtījuma apmaksa

13. Pasūtītā prece pircējam tiek nosūtīta 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

Preču atgriešana

14. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā no dienas, kad pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis pircējs, ir ieguvusi preci valdījumā.

15. Pircējs nosūta preci atpakaļ pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis pārdevējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu. Termiņš ir ievērots, ja prece nosūtīta atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

16. Lai atgrieztu vai nomainītu preci, ir jāaizpilda atgriešanas veidlapa, kas tiek pievienota sūtījumam, un nosūtīt sūtījumu uz adresi: SIA “RSSC”, Randēnu iela 10, Aizkraukle, LV-5101. Sūtījums ir obligāti jāiepako tieši tādā pašā veidā kādā bija saņemts.

17. SIA “RSSC” nesedz izmaksas, kas tieši ir saistītas ar sūtījuma atgriešanu (pasta, pakomāta vai kurjera pakalpojumu izmaksas.)

18. Atgrieztā prece nedrīkst būt lietota (valkāta), tai jābūt ar visām etiķetēm un oriģinālā iepakojumā. Precei jābūt iepakotai tā, lai tā netiktu bojāta. Apavu kastei jābūt iepakotai plastmasas maisiņā.

19. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.

20. Oriģinālajam iepakojumam ir jābūt atvērtam uzmanīgi, nesabojājot to. Ja Pircējs ir sabojājis iepakojumu neuzmanības dēļ, t.i., bija iespējams atvērt iepakojumu, nesabojājot to, Pārdevējs ir tiesīgs pieprasīt kompensāciju par nodarītajiem zaudējumiem.

21. Ja, saņemot preces, klients atklāj, ka klientam ir tikušas piegādātas nepareizas vai bojātas preces, vai preces nenonāk līdz klientam labā stāvoklī un noslēgtā iepakojumā, klientam ir nekavējoties jāsazinās ar pārdevēja pārstāvi, rakstot uz e-pasta adresi info@100judzes.lv

22. Atgrieztās preces apstrāde var aizņemt līdz 7 darba dienām, skaitot no tās saņemšanas.

23. Nauda par atgriezto preci tiek pārskaitīta uz klienta norādīto bankas kontu pie pirmās iespējas, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas SIA ’’RSSC’’ noliktavā. Pārdevējs neatgriež naudu par piegādes izmaksām.

Kontakti

+37122007728

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Attēls
 • SKU
 • Rating
 • Cena
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Pievienot grozam
Click outside to hide the compare bar
Salīdzināt
Salīdzināt ×
Let's Compare! Continue shopping
1
0